Koncertas  Širvintų parapijos globos namų gyventojams

Pagirių meno mokyklos mokiniai ir mokytojai dovanojo koncertą, skirtą visoms Mamoms, Širvintų parapijos globos namų gyventojams.

Gegužės 3 d. atlikėjai pasveikino mamas ir močiutes savo lyriška, daininga, linksma ir šoklia muzika. Globos namuose suskambo kanklės, smuikas, saksofonas, fleita, pianinas ir nuostabus vokalas.

Mokinius: Patriciją Chveckovičiūtę, Moniką Ivanauskaitę, Augustę Iljeitaitę, Lukreciją Šventickaitę, Uršulą Špakovską, Julių Šibirkštį ir Justiną Paulauskaitę paruošė mokytojai: Rasa Mockūnienė, Linas Klebauskas, Vilija Pranskienė, Eglė Šlimaitė, Ernesta Vauraitė. Koncertmeisterė – Jurgita Umaraitė.
Mokykla dėkoja Širvintų parapijos globos namų darbuotojams už kvietimą ir ypatingai šiltą priėmimą bei Pagirių gimnazijai už galimybę saugiai nuvykti į renginį.

– Pagirių meno mokykla

Ankstesnis XXIII respublikinis fortepijoninių ansamblių konkursas „SKAMBINU SU DRAUGU“